Aktualności

Tu będą nowe informacje

MENU KOMORNIKI 23.01.2016r. – 29.01.2016r.

MENU KOMORNIKI 23.01.2016r. – 29.01.2016r.

MENU 23.01.2016r. – 29.01.2016r.

Poniedziałek

Zupa kalafiorowa z porem

Kurczak pieczony z pieczarkami

Placki ziemniaczane po węgiersku

Wtorek

Zupa chłopska

Karkówka w sosie pieczeniowym

Kurczak po chińsku

Środa

Zupa warzywna

Medalion drobiowy z ananasem

Pierogi ruskie z kwaśną śmietaną

Czwartek

Zupa gulaszowa

Kotlet Gordon Blue z szynką i serem

Penne z kurczakiem i brokułami w sosie śmietanowym

Piątek

Zupa pejzanka

Filet z kurczaka po parysku

Racuchy z jabłkiem i cukrem pudrem

Sobota

Krem brokułowy z grzankami

Zapiekanka ziemniaczana z kiełbasą

Klops domowy mielony

Niedziela

Rosół z makaronem

Schab ze śliwką i ogórkiem kiszonym

Szare kluski z okrasą i kapustą kiszoną

MENU SWADZIM 23.01.2016r. – 29.01.2016r.

MENU SWADZIM 23.01.2016r. – 29.01.2016r.

MENU 23.01.2016r. – 29.01.2016r.

Poniedziałek

Zupa kalafiorowa z porem

Kurczak pieczony z pieczarkami

Placki ziemniaczane po węgiersku

Wtorek

Zupa chłopska

Karkówka w sosie pieczeniowym

Kurczak po chińsku

Środa

Zupa warzywna

Medalion drobiowy z ananasem

Pierogi ruskie z kwaśną śmietaną

Czwartek

Zupa gulaszowa

Kotlet Gordon Blue z szynką i serem

Penne z kurczakiem i brokułami w sosie śmietanowym

Piątek

Zupa pejzanka

Filet z kurczaka po parysku

Racuchy z jabłkiem i cukrem pudrem

Sobota

Krem brokułowy z grzankami

Zapiekanka ziemniaczana z kiełbasą

Klops domowy mielony

Niedziela

Rosół z makaronem

Schab ze śliwką i ogórkiem kiszonym

Szare kluski z okrasą i kapustą kiszoną

MENU SWADZIM 16.01.2016r. – 22.01.2016r.

MENU SWADZIM 16.01.2016r. – 22.01.2016r.

MENU 16.01.2016r. – 22.01.2016r.

Poniedziałek

Barszcz ukraiński

Schab soute z warzywami

Kopytka z okrasą i kapustą kwaszoną

Wtorek

Zupa pomidorowa z makaronem

Szaszłyk turecki z czerwonym ryżem

Farfalle w sosie szpinakowo – serowym

Środa

Krem pieczarkowy z groszkiem ptysiowym

Filet z kurczaka zapiekany z pomidorem i serem

Pierogi z mięsem i cebulką

Czwartek

Zupa cebulowa z kiełbasą

Klopsiki w sosie koperkowym

Kiełbasa z rusztu z cebulką i papryką

Piątek

Zupa szczawiowa z jajkiem

Ryba w cieście cytrynowo – koperkowym

Sztufada wieprzowa

Sobota

Krupnik

Kotlet de Volaille

Ragou warzywne

Niedziela

Rosół z makaronem

Zrazik wieprzowy staropolski

Penne pomidorowo – paprykowe

 

MENU KOMORNIKI 16.01.2016r. – 22.01.2016r.

MENU KOMORNIKI 16.01.2016r. – 22.01.2016r.

MENU 16.01.2016r. – 22.01.2016r.

Poniedziałek

Barszcz ukraiński

Schab soute z warzywami

Kopytka z okrasą i kapustą kwaszoną

Wtorek

Zupa pomidorowa z makaronem

Szaszłyk turecki z czerwonym ryżem

Farfalle w sosie szpinakowo – serowym

Środa

Krem pieczarkowy z groszkiem ptysiowym

Filet z kurczaka zapiekany z pomidorem i serem

Pierogi z mięsem i cebulką

Czwartek

Zupa cebulowa z kiełbasą

Klopsiki w sosie koperkowym

Kiełbasa z rusztu z cebulką i papryką

Piątek

Zupa szczawiowa z jajkiem

Ryba w cieście cytrynowo – koperkowym

Sztufada wieprzowa

Sobota

Krupnik

Kotlet de Volaille

Ragou warzywne

Niedziela

Rosół z makaronem

Zrazik wieprzowy staropolski

Penne pomidorowo – paprykowe

Menu Komorniki 24.10 – 30.10.2016

Menu Komorniki 24.10 – 30.10.2016

Poniedziałek Zupa Krem z dyni
24.10 Drugie danie 1. Karkówka panierowana
2. Mix pierogów z cebulką
Wtorek Zupa Jarzynowa
25.10 Drugie danie 1. Filet z kurczaka panierowany
2. Gulasz wegetraiański
Środa Zupa Kapuśniak
26.10 Drugie danie 1. Wątróbka drobiowa
2. Pulpety w sosie koperkowym
Czwartek Zupa Gulaszowa
27.10 Drugie danie 1. Klops domowy mielony
2. Kurczak w potrawce
Piątek Zupa Fasolowa
28.10 Drugie danie 1. Ser Cammembert panierowany
2. Sztuka mięsa w sosie
Sobota Zupa Owocowa
29.10 Drugie danie 1. Spaghetti carbonara
2. Kotlet piracki
Niedziela Zupa Rosół z makaronem
30.10 Drugie danie 1. Kotlet schabowy panierowany
2. Risotto warzywne
Menu Swadzim 24.10 – 30.10.2016r.

Menu Swadzim 24.10 – 30.10.2016r.

Poniedziałek Zupa Krem z dyni
24.10 Drugie danie 1. Karkówka panierowana
2. Mix pierogów z cebulką
Wtorek Zupa Jarzynowa
25.10 Drugie danie 1. Filet z kurczaka panierowany
2. Gulasz wegetraiański
Środa Zupa Kapuśniak
26.10 Drugie danie 1. Wątróbka drobiowa
2. Pulpety w sosie koperkowym
Czwartek Zupa Gulaszowa
27.10 Drugie danie 1. Klops domowy mielony
2. Kurczak w potrawce
Piątek Zupa Fasolowa
28.10 Drugie danie 1. Ser Cammembert panierowany
2. Sztuka mięsa w sosie
Sobota Zupa Owocowa
29.10 Drugie danie 1. Spaghetti carbonara
2. Kotlet piracki
Niedziela Zupa Rosół z makaronem
30.10 Drugie danie 1. Kotlet schabowy panierowany
2. Risotto warzywne
Menu Komorniki 17.10 – 23.10.2016

Menu Komorniki 17.10 – 23.10.2016

Poniedziałek Zupa Pomidorowa
17.10 Drugie danie 1. Kotlet schabowy z pieczarkami
2. Pierogi z kapustą i grzybami
Wtorek Zupa Krupnik
18.10 Drugie danie 1. Karkówka z grilla z cebulką
2. Zapiekanka wegetariańska
Środa Zupa Węgierska
19.10 Drugie danie 1. Kotlet de Volaille
2. Potrawa chińska
Czwartek Zupa Kalafiorowa
20.10 Drugie danie 1. Kotlet grenadine
2. Penne makaronowe z brokułami
Piątek Zupa Chłopska
21.10 Drugie danie 1. Szyncel rybny
2. Kebap turecki
Sobota Zupa Ogórkowa
22.10 Drugie danie 1. Pieczeń wieprzowa w warzywach
2. Parówki w pomidorch
Niedziela Zupa Rosół z makaronem
23.10 Drugie danie 1. Strogonof z pyzami
2. Kiełbasa z rusztu z cebulką
Menu Swadzim 17.10 – 23.10.2016

Menu Swadzim 17.10 – 23.10.2016

Poniedziałek Zupa Pomidorowa
17.10 Drugie danie 1. Kotlet schabowy z pieczarkami
2. Pierogi z kapustą i grzybami
Wtorek Zupa Krupnik
18.10 Drugie danie 1. Karkówka z grilla z cebulką
2. Zapiekanka wegetariańska
Środa Zupa Węgierska
19.10 Drugie danie 1. Kotlet de Volaille
2. Potrawa chińska
Czwartek Zupa Kalafiorowa
20.10 Drugie danie 1. Kotlet grenadine
2. Penne makaronowe z brokułami
Piątek Zupa Chłopska
21.10 Drugie danie 1. Szyncel rybny
2. Kebap turecki
Sobota Zupa Ogórkowa
22.10 Drugie danie 1. Pieczeń wieprzowa w warzywach
2. Parówki w pomidorch
Niedziela Zupa Rosół z makaronem
23.10 Drugie danie 1. Strogonof z pyzami
2. Kiełbasa z rusztu z cebulką
Menu tygodniowe Stołówka CH SWADZIM 10.10-16.10.2016

Menu tygodniowe Stołówka CH SWADZIM 10.10-16.10.2016

Poniedziałek Zupa Ziemniaczana
10.10 Drugie danie 1. Rumsztyk wieprzowy
2. Ser Cammembert panierowany
Wtorek Zupa Barszcz zabielany
11.10 Drugie danie 1. Sztufada wieprzowa
2. Naleśniki z powidłami
Środa Zupa Pieczarkowa
12.10 Drugie danie 1. Szaszłyk wieprzowy
2. Kopytka z okrasą
Czwartek Zupa Krem z cukinii
13.10 Drugie danie 1. Zraz staropolski
2. Papryka po wegetariańsku
Piątek Zupa Grochówka
14.10 Drugie danie 1. Gulasz po bułgarsku
2. Jajko sadzone z warzywami
Sobota Zupa Krem brokułowy
15.10 Drugie danie 1. Spaghetti bolognese
2. Ryż z pieczonym jabłkiem i cynamonem
Niedziela Zupa Rosół z makaronem
16.10 Drugie danie 1. Bitki drobiowe
2. Łazanki z kiszoną kapustą
Menu Tygodniowe Stołówka CH Komorniki 10.10-16.10.2016

Menu Tygodniowe Stołówka CH Komorniki 10.10-16.10.2016

Poniedziałek Zupa Ziemniaczana
10.10 Drugie danie 1. Rumsztyk wieprzowy
2. Ser Cammembert panierowany
Wtorek Zupa Barszcz zabielany
11.10 Drugie danie 1. Sztufada wieprzowa
2. Naleśniki z powidłami
Środa Zupa Pieczarkowa
12.10 Drugie danie 1. Szaszłyk wieprzowy
2. Kopytka z okrasą
Czwartek Zupa Krem z cukinii
13.10 Drugie danie 1. Zraz staropolski
2. Papryka po wegetariańsku
Piątek Zupa Grochówka
14.10 Drugie danie 1. Gulasz po bułgarsku
2. Jajko sadzone z warzywami
Sobota Zupa Krem brokułowy
15.10 Drugie danie 1. Spaghetti bolognese
2. Ryż z pieczonym jabłkiem i cynamonem
Niedziela Zupa Rosół z makaronem
16.10 Drugie danie 1. Bitki drobiowe
2. Łazanki z kiszoną kapustą